Indická masáž hlavy (antistresová, bez použití oleje)

Tato masáž má velmi pozitivní účinky. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá zvládat psychickou únavu a podrážděnost, odstraňuje emocionální stres a napětí, poruchy spánku a nespavosti, migrény, zbavuje pocitu úzkosti a deprese. Výrazně zlepšuje kvalitu pokožky hlavy, po pravidelné masáži jsou vlasy hustší, lesklejší a celkově kvalitnější. Je vhodná pro všechny věkové kategorie!

 

Havajská masáž (Lomi Lomi)

Speciální technika havajské masáže vyvolává hluboký terapeutický účinek, který výborně odstraňuje napětí, stres a nabije tělo i duši pozitivní energií. Při této masáži jenž je právem označována za perlu se můžete snadno odpoutat od každodenní reality a soustředit se jen a jen sám na sebe. Masáži se odstraňuje napětí ve svalech, zvyšují se pohybové schopnosti, uvolňují se svalové spasmy a kloubní spojení, stimuluje krevní a lymfatický systém, zlepšuje neurologické problémy a imunitní systém, detoxikuje a umocňuje pocit klidu, pohody.

 

Masáž lávovými kameny (Hot Stones)

Lávové kameny výborně udržují teplo a tak dochází k regeneraci tkání. Masáž těmito kameny zbavuje záda a klouby bolestí. Vyrovnává energii v těle, prohřívá ho, a tím napomáhá detoxikaci organismu. Horký tlak z kamenů proniká mimo jiné také ihned do svalů kde uvolňuje křeče, rozpouští bolest a ztuhlost. Dochází k nabuzení krevního oběhu, lymfatického a imunitního systému, regulaci trávení a metabolismu. Dopřejte si luxusní relaxaci celého těla. Vůně esenciálních olejů zklidní mysl a sálající teplo z vulkanických kamenů Vám dovolí zapomenout na starosti všedního dne. Prohřáté svaly jsou uvolněny, rytmické hmaty tak navodí absolutní klid a harmonii.

Účinky:
  • uklidňující účinky při stresu
  • uvolnění svalového napětí
  • zmírňuje křečové svaly
  • pomáhá při bolestech zad, svalů a kloubů
  • posiluje lymfatický systém
  • zlepšuje prokrvování
  • posiluje imunitu