Klasická masáž

Jedná se o masáž, která se zaměřuje na ztuhlé, namožené svaly a klouby. Přináší úlevu při svalovém napětí a únavě. Je vynikající při bolestech v oblasti krční páteře a zad. Také je to vhodná a účinná prevence pro dokonalé uvolnění a ozdravění organismu. Pravidelnou masáží snižujeme nahromaděné napětí a uvolňujeme stažené svaly čímž docílíme příjemné úlevy od bolesti. Po masáži se cítíme daleko spokojenější a vitálnější.

Masáž může být zaměřena na jakoukoliv část těla dle požadavků a přání klienta. Např.:

 • masáž šíje, zad a hýždí - pro celkovou regeneraci organismu a uvolnění fyzických a energetických bloků
 • masáž nohou a hýždí - ulehčuje srdci a nohám hlavně u osob, které více zatěžují dolní končetiny
 • celková masáž - komplexní regenerace a relaxace organismu, upravuje svalový tonus, posiluje a upevňuje duševní i fyzické zdraví

 

Masáž na podporu lymfatického systému

Jemná masáž, kterou dochází k odstranění blokády, která brání odchodu toxinů z těla. Odlehčuje a současně napomáhá k regeneraci organismu. Nevhodná strava, stresové situace, nedostatek pohybu, tekutin a každé onemocnění zvyšuje zátěž lymfatického systému. Mezi příznaky jeho přetížení patří pocit únavy, těžkých nohou, otoky, zduření a bolest lymfatických uzlin, celulitida, oslabení imunitního systému a psychická podrážděnost.

Účinky:
 • detoxikace organismu, odvodnění
 • odstranění otoků kotníků, dolních končetin, křeče v lýtkách
 • posílení imunity, odstranění pocitu těžkých nohou
 • redukce celulitidy

 

Kraniosakrální uvolnění

Jemná energetická masáž příznivě ovlivňující psychický i fyzický stav člověka a při níž se odstraňují blokády, které brání pravidelným pohybům části těla v jejich rytmu. Stav rytmu ovlivňuje pohybové funkce, myšlení i emoce. 

Provádí se na lehátku, klient leží na zádech v pohodlném oblečení. Používá se doteku rukou pro vnímání kraniosakrálního rytmu a jemnými technikami se podpoří jeho harmonické plynutí a celkové uvolnění těla i mysli.

Můžete načerpat energii a odpočinout si na velmi hluboké úrovni.

 

Spinal Touch

Neřeší dílčí problémy organismu, ale tím, že harmonizuje celek. Pomoci velmi jemných doteků dochází dochází k uvolnění svalů a vazů kolem páteře, aktivují se vlastní regenerační procesy v organismu a dochází k zlepšení průtoku energií v těle. Příznivě působí na psychiku a tími na fyzický stav těla.

 

Tlaková masáž plosky

Je určena pro uvolnění a pružnost chodidel. Tato masáž je vhodná i pro starší klienty, kteří nemohou ze zdravotních důvodů podstoupit celkovou masáž.

 

Medová masáž

Na rozdíl od klasické masáže tato metoda odstraňuje z organismu toxiny a tudíž jej detoxikuje. Toxiny způsobují oslabování organismu, což má za důsledek vznik různých nemocí.  Medová hmota obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu. Je proto vhodná při velkém počtu typických civilizačních chorob, které souvisejí s usazováním jedů a škodlivin.

 

Masáž s baňkami

Účinky:
 • prokrvení a uvolnění svalů
 • stimulace krevního a lymfatického systému
 • stimulace nervových zakončení
 • zrychlení metabolismu v kůži
 • podpora regenerace kůže a zvýšení její odolnosti vůči různým škodlivinám